lek. dent. Ljiljana Bogojević-Walas

Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2010 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie odbyłam roczny staż na uczelni. Ukonczyłam także podyplomowe studia z zakresu medycyny estetycznej w 2014 roku.

Na co dzień zajmuję się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, odbudową estetyczną zębów. Ponadto pasjonuje mnie chirurgia stomatologiczna. Największą satysfakcję po zabiegu daje mi uśmiech pacjenta i jego zaufanie do mnie, kiedy kontynuuje leczenie na następnych wizytach.

Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę na kursach, kongresach, szkoleniach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Po godzinach gram na pianinie, z aktywnosci sportowych najbardziej lubię grę w tenisa.

lek. dent. Michał Walas

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w 2010 roku, na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuję się leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, stomatologią estetyczną, protetyczną odbudową braków zębowych, chirurgią, a także implantologią. W 2019 roku uzyskałem Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności Implantologicznych DGOI po ukończeniu Curriculum Implantologicznego w Warszawie.

Szczególną rolę przywiązuję do nowoczesnych metod leczenia opartych na światowych standardach, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby pacjenta. Moim priorytetem jest estetyka, dokładność wykonywanych procedur oraz komfort pacjenta i bezstresowa atmosfera.

Prywatnie najbardziej lubię jeździć z synem na nartach.